Rolstoelbasketbal Ermelo

24

24

januari

zaterdag

OM

17:00 UUR

Eredivisie

00
Dagen
:
00
Uren
:
00
Minuten
:
00
Seconden

VS

31

31

januari

zaterdag

OM

16:00 UUR

Eredivisie

00
Dagen
:
00
Uren
:
00
Minuten
:
00
Seconden

VS

07

07

februari

zaterdag

OM

19:00 UUR

Eredivisie

00
Dagen
:
00
Uren
:
00
Minuten
:
00
Seconden

VS

20

20

februari

vrijdag

OM

20:15 UUR

Eredivisie

00
Dagen
:
00
Uren
:
00
Minuten
:
00
Seconden

VS

07

07

maart

zaterdag

OM

16:00 UUR

Eredivisie

00
Dagen
:
00
Uren
:
00
Minuten
:
00
Seconden

VS

DeVeDo boekt overwinning, maar laat ook punten liggen in BeNe League

Op 20 december stonden er voor s.c. DeVeDo alweer twee wedstrijden op het programma in de gecombineerde Belgische en Nederlandse competitie, oftewel de BeNe League. Na een goed begin van deze competitie met twee overwinningen, zijn deze speelronden de wedstrijden in Utrecht. De tegenstanders zijn het Belgische Hubo Limburg United en het thuisspelende SC Antilope. DeVeDo wint en verliest en staat daarmee op een gedeelde eerste plaats.

De eerste wedstrijd van de dag speelde de ploeg uit Ermelo tegen Hubo Limburg United. De wedstrijd begint sterk voor beide ploegen. In het tweede kwart weet de ploeg de druk op de schoten van de tegenstander te krijgen en komt aanvallend zelf tot scoren, bij rust is de stand 33-23 in het voordeel van DeVeDo. De tweede helft weten de Ermeloërs dit vast te houden en komt daardoor geen moment onder druk van de Belgen te staan. DeVeDo wint deze wedstrijd en de eindstand van de eerste wedstrijd komt daarbij uit op 68-50.

De tweede wedstrijd is tegen SC Antilope. Het begin van de wedstrijd gaat nog gelijk op en na het eerste kwart kijkt DeVeDo tegen een achterstand van 18-16 aan. Het tweede kwart verloopt echter stroef voor DeVeDo en komt daardoor zelf moeilijker tot scoren. Bij rust kijkt de ploeg tegen een achterstand van 34-27 aan. In de tweede helft knokt DeVeDo zich terug in de wedstrijd, maar het thuisspelende Antilope weet dat te pareren. In het laatste kwart zette DeVeDo nog een eindsprint in met enkele driepunters en bleef het spannend tot de laatste seconde. De eindstand was uiteindelijk een 63-65 nederlaag voor DeVeDo.

Halverwege de BeNe League staat DeVeDo op een gedeelde eerste plaats met Rotterdam Basketbal en Hubo Limburg United. Coach Kees van de Bunte is tevreden met de overwinning en het vertoonde teamspel en mentaliteit dat is getoond in de tweede wedstrijd. Op 18 januari speelt de ploeg de volgende wedstrijden in de BeNe League in het Zeeuwse Goes en de laatste speelronde vindt 14 februari plaats in Ermelo.